V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Cestou necestou po jižní Gruzii_leden 2020

  Cestou necestou po jižní Gruzii_leden 2020
   
   

  Pozvali jsme vás na přednášku, která se v Masarykově onkologickém ústavu v Brně uskutečnila ve čtvrtek 16. ledna 2020. Vydali jsme se Po cestách i necestách jižní Gruzie přes hory Malého Kavkazu, k velkým jezerům a rozlehlým stepím na jihu až k arménským hranicím a k dalekému východnímu pobřeží nás svým povídáním a filmovými projekty provedli Jitka Havlová, Jan Šamánek a Dagmar Srbová. Zavedli nás k velkým jezerům Madatapa a Tabatskury na jihu Gruzie, společně s nimi jsme projeli Borjomský národní park, podívali jsme se k pobřeží Černého moře a přejeli komplikovaný Mchetský hřbet.

  Při cestě nás budou doprovázely krásné květiny a ptačí druhy, které u nás jsou velice vzácné nebo se vůbec nevyskytují.

  Dagmar Srbová - vystudovala elektroprůmyslovou školu. Její koníček fotografování a filmování se stal povoláním, když společně s manželem založili firmu AV Pro v.o.s., která se specializovala na natáčení dokumentárních filmů o přírodě. Je spoluautorkou filmů Moravský Kras, říše zkamenělého času a Bílé Karpaty, tajuplný svět, oceněných na Festivalu dokumentárních filmů v Karlových Varech.

  Jan Šamánek - vystudoval Mendelovu univerzitu. Věnuje se ochraně rostlin, fotografuje a natáčí filmy o přírodě. Jako odborný poradce spolupracoval na filmech Moravský Kras, říše zkamenělého času a Bílé Karpaty, tajuplný svět, oceněných na Festivalu dokumentárních filmů v Karlových Varech.

  Jitka Havlová - vystudovala uměleckoprůmyslovou školu, ve své tvorbě se věnuje malbě, šperku, fotografii a  filmu. Inspirací je jí vždy příroda. Je členkou UVU ČR, její práce jsou zastoupeny ve stálých sbírkách Moravské galerie a Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru