V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  BOD - Aktuální informace

  44. ročník Brněnských onkologických dní

  a

  34. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky

   

  Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,
   
  dovolte, abychom vás pozvali k účasti na XLIV. ročníku Brněnských onkologických dnů, který se uskuteční 13. až 15. října 2020 (úterý až čtvrtek). Bude pro nás velkou ctí, přijmete-li toto pozvání právě v roce, který není pro konference zrovna příznivý a zásadně již několikrát ovlivnil i přípravu naší tradiční akce. Nevzdali jsme to, protože stále existují témata, která si potřebujeme sdělit i na národní úrovni, a rovněž již byla odvedena spousta práce, a to i od vás – autorů příspěvků. Proto se letošní ročník uskuteční pouze v elektronické (on-line) podobě (tzv. e-BOD44) a bude k němu vydán Sborník 44. BOD a 34. KNZP, který již byl připraven pro původní termín v dubnu 2020.
   
  Odborný program je cílený zejména na lékaře a zdravotnické pracovníky zabývající se diagnostickými metodami.

  • V úterý 13.10.2020 bude e-BOD44 věnovaný pokrokům v imunoterapii solidních nádorů a v precizní medicíně v onkologii.
  • Středa 14.10.2020 bude patřit výhradně novinkám v onkologické léčbě
  • Ve čtvrtek 15.10.2020 zazní vše důležité, co potřebujeme vědět o onemocnění COVID-19, zejména ve vztahu k onkologickým pacientům a jejich léčbě.
  • Kromě toho bude odborný program doplněn o řadu zajímavých odborných sdělení v průběhu satelitních sympózií.  
  • Odborný program  je k dispozici na stránkách konference (ZDE).

   
  Odborný program bude vysílán on-line a současně zpracován do podoby webinářů, které budou přístupné registrovaným účastníkům v archívu na stránkách konference. V průběhu živého vysílání budou moci připojení účastníci klást přednášejícím a členům odborného panelu dotazy nebo se se svými zkušenostmi zapojit do diskuze prostřednictvím chatu. Odkaz pro sledování živého přenosu ve vysílacím portálu a přihlašovací kód obdrží e-mailem před začátkem konference každý registrovaný účastník. K přihlášení do portálu a sledování e-BOD44 bude nutné zadat přihlašovací kód. 
   
  Připomínáme, že registrace k účasti je možná pouze elektronicky, a to prostřednictvím internetových stránek konference. Poslední termín k registraci účasti je 9.10.2020. V registračním systému bude uložen i certifikát o účasti pro celoživotní vzdělávání.
   
  Pevně věříme, že vás odborný program oslovil a že zachováte naší tradiční akci přízeň i v letošním roce! Sponzorům děkujeme za podporu, bez které by se 44. ročník nemohl uskutečnit. 
   
  Těšíme se na vás „on-line“!
   
  prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D.
  MUDr. Radka Obermannová, Ph.D.
  MUDr. Jiří Šedo, Ph.D.
  (za organizační a programový výbor e-BOD44)

   
   

   

  Programový výbor:

   

  Organizační výbor:

   

  prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. ředitel MOÚ msvoboda@mou.cz 543134101 předseda organizačního výboru BOD

   


  kontakt:

   
   
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru