V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  BOD - Aktuální informace

  44. ročník Brněnských onkologických dní

  a

  34. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky

  přeloženy do podzimního termínu

   

  Vážené kolegyně a kolegové,

  vážení příznivci našich konferencí,

  vážení sponzoři,

   

  Brněnské onkologické dny, včetně všech doprovodných akcí, se neuskutečnily od 22. do 24. dubna 2020, ale jsou přeloženy do podzimního termínu 15. - 17. 10. 2020. Důvodem je rozšíření infekce COVID-19 v Evropě a v ČR.

  V současnosti nelze predikovat, jak bude vypadat situace v ČR v říjnu, nicméně pevně věříme, že již bude natolik příznivá, abychom se všichni mohli opět setkat.

   

  prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D.

  jménem pořádající organizace

   
   

   

  Programový výbor:

   

  Organizační výbor:

   

  prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. ředitel MOÚ msvoboda@mou.cz 543134101 předseda organizačního výboru BOD

   


  kontakt:

   
   
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru