• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  BOD - Aktuální informace

  42. ročník Brněnských onkologických dní a 32. ročník Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky se bude konat 16. - 18. 5. 2018.

   

  Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

  dovolte, abychom vás pozvali k účasti na 42. ročníku Brněnských onkologických dnů a 32. ročníku Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky, které se uskuteční ve dnech 16. – 18. května 2018 v kongresovém pavilonu E brněnského výstaviště. Brněnské onkologické dny jsou tradiční největší celostátní odbornou akcí s mezinárodním rozměrem, jež zahrnuje všechny profese zabývající se onkologickou problematikou. V loňském roce se BOD a KNZP zúčastnilo 2025 účastníků a prezentováno bylo 406 příspěvků.

  K získání podrobnějších informací o konferencích a o jejich bohatém odborném a doprovodném programu jsou vám k dispozici internetové stránky www.onkologickedny.cz. Na těchto stránkách probíhá i registrace účastníků. Připomínáme, že poslední termín k registraci aktivní účasti a odeslání abstrakt je 19. 3. 2018. Vaše příspěvky mohou navíc uspět v několika soutěžích. Poslední termín k registraci pasivní účasti je 1. 5. 2018. Po tomto termínu bude možná registrace až přímo na místě.

  Pevně věříme, že svou přízeň zachováte k oběma konferencím i v letošním roce!

  Těšíme se na setkání s vámi v Brně!

  Členové organizačního a programového výboru BOD a KNZP

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 5. prosince 2016 9:13. Za správnost obsahu odpovídá Radka Babáková.
  Jméno Radka Babáková
  E-mail radka.babakova@mou.cz
  Telefon 543134231
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ