• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  BOD - Aktuální informace

  BOD 2017 se bude konat 26. - 28. 4. 2017 v pavilonu E BVV

   
  Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,
   
  dovolte, abychom vás jménem pořádající instituce a organizačního výboru pozvali k účasti na XLI. Brněnské onkologické dny (BOD) a XXXI. Konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky (KNZP), které se uskuteční ve dnech 26. – 28. dubna 2017 v kongresovém pavilonu E brněnského výstaviště. Pro Masarykův onkologický ústav je velkou ctí, že každoroční přízeň účastníků a sponzorů činí z obou konferencí největší celostátní odbornou akci, jež zahrnuje všechny profese zabývající se onkologickou problematikou. Loňského ročníku se zúčastnilo přes 1700 účastníků a prezentováno bylo 380 příspěvků.  
   
  Tradice a význam obou konferencí jsou pro nás velkým závazkem, stejně tak jako vaše vysoká účast a spokojenost. Opět pro vás připravujeme zajímavý odborný i doprovodný program. Ostatně programová pestrost a kvalita patří k hlavním charakteristikám odborné části BOD a KNZP a vaše přednášky a postery k ní významně přispívají. Pevně věříme, že stejně tak tomu bude i v letošním roce!
   
  Připomínáme, že registrace k aktivní účasti a zasílání abstrakt jsou možné jen elektronicky do 6. 3. 2017, a to prostřednictvím těchto internetových stránek konference: www.onkologickedny.cz. Novinkou je možnost zaslat příspěvek ve formě "článku do sborníku". I pro letošní rok jsou připraveny soutěže o nejlepší přednášky BOD a KNZP, o nejlepší posterové sdělení, o nejzajímavější kazuistiku a nejlepší výsledek z onkologického výzkumu. Všechny budou honorovány částkou 10 000 Kč.
   
  Kromě tištěné verze programu konference, sborníku abstrakt a konferenčních novin, připravujeme pro vás i jejich elektronickou podobu. Internetové stránky konference budou plně přizpůsobitelné pro mobilní telefony a tablety.
   
  Vždy nás těšilo, že obě konference jsou pro své účastníky i příjemnou společenskou událostí, místem, kde se rádi setkáváte se svými kolegy a přáteli. Mimořádnými příležitostmi k tomu budou slavnostní otevření expozic 26. dubna a zejména společenský večer 27. dubna
   
  Přejeme konferencím úspěch a těšíme se na vaši účast!
   
  Poslední úprava: 29. března 2017 10:00. Za správnost obsahu odpovídá Radka Babáková.
  Jméno Radka Babáková
  E-mail radka.babakova@mou.cz
  Telefon 543134231
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ