V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Benefiční koncert na Petrově přinesl 250 tisíc korun pro MOÚ

  Benefiční koncert na Petrově přinesl 250 tisíc korun pro MOÚ

  V katedrále sv. Petra a Pavla v Brně se v neděli 13. září konal koncert s názvem Děkujeme Vám všem z první linie. Výtežek 250 tisíc korun putuje na projekt s názvem Prezicní onkologie. Symbolický šek s darovanou částkou převzal ředitel Masarykova onkologického ústavu profesor Marek Svoboda.

   
   

  Hlavní hvězdou benefičního večera byla přední česká pěvkyně, sólistka opery Národního divadla v Praze paní Andrea Tögel Kalivodová. Doprovodilo ji brněnské hudební těleso Virtuosi Brunenses a Brněnský akademický sbor. V neobvyklých aranžích zazněly ukázky z děl Antonína Dvořáka, Gregora Friedricha Händela, Césara Francka nebo Tomasa Albinoniho.

  Ředitel Masarykova onkologického ústavu profesor Marek Svoboda při přebírání vybrané částky 250 tisíc korun poděkoval všem zúčastněným a připomněl, že onkologičtí pacienti patří obecně mezi nejrizikovější skupinu ve vztahu k infekcím, COVID-19 nevyjímaje, a že jen díky značnému úsilí všech zaměstnanců MOÚ je možné poskytovat péči bez omezení a bezpečně. Upřesnil, že získaná částka bude určena na podporu projektu Precizní onkologie.

  Benefiční koncert se mohl uskutečnit díky generálnímu partnerovi akce společnosti RH-Centrum pana Josefa Kalíka a hlavnímu sponzorovi panu Juliu Prügnerovi. Organizátorkou akce byla Mgr. Alice Tobiášová.

  Galerie

  Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie
  Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie Benefiční koncert Děkujeme Vám všem z první linie
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru