V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  2526 2728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Autorské čtení - Markéta Harasimová_prosinec 2019

  Autorské čtení - Markéta Harasimová_prosinec 2019
   
   

  Pozvali jsme vás na komponovaný pořad  - autorské čtení spisovatelky Markéty Harasimové a písně zpěváka, herce a moderátora Šimona Pečenky.

  Uskutečnil se v úterý 3. prosince od 15:30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Markéta Harasimová je členkou české sekce Asociace detektivní a dobrodružné literatury. Psát začala už na střední škole.  Autorka se věnuje především detektivkám, erotickým krimithrillerům nebo románům s mysteriózním nádechem. Letos jí vyšly tři romány – Černá vdova, Osmnáct a Potemnělý ráj. Na svém kontě tak má už 19 knih a jednu určenou dětem od 5 do 8 let, která nese název Z deníku kočičky Ťapičky, ke které ilustrace vytvořila Bára Kubátová. Její pokračování vyjde na podzim 2020.

  Markéta Harasimová pravidelně vystupuje na různých scénách se svým kulturním programem pro děti i dospělé a spolupracuje s řadou známých umělců. Je také televizní a divadelní scenáristkou a sama se občas  ocitne v roli herečky. Pro web www.vimvic.cz  připravila online kurz o tom, jak napsat knihu, a v roce 2017 založila nakladatelství MaHa, kde vydává některá svá díla i tituly jiných českých autorů.

  V MOÚ se nepředstavila poprvé. Už několikrát zavítala za našimi pacienty a jejich přáteli s podobným komponovaným programem, kde po jejím boku vystupovali například herečka a zpěvačka Jitka Osička nebo zpěvák Pavel Helan. Tentokrát přizvala ke spolupráci herce, moderátora, zpěváka, scénáristu a textaře Šimona Pečenku.  Ten se svému oboru věnuje již více než 24. let. Studoval obor klasického zpěvu u profesora Jiřího Staňka. Je autorem mnoha divadelních pohádek, animačních a preventivních programů pro děti. V pozici textaře je spoluautorem hudebního projektu pro děti "Písničky z jeřabiny" a autorem a tváří projektu "Luční hity". Nejčastěji ho  můžete potkat na sólových koncertních vystoupeních nebo po boku například Marcely Holanové či Pavlíny Filipovské a dalších...

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru