• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Autorské čtení - Harasimová_listopad 2017

  Autorské čtení - Harasimová_listopad 2017
   
   

  Pozvali jsme Vás na komponovaný pořad spisovatelky Markéty Harasimové a zpěvačky a herečky Jitky Osičkové.

  Uskutečnil se ve středu 1. listopadu 2017 v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Markéta Harasimová je členkou české sekce Asociace detektivní a dobrodružné literatury. Psát začala už na střední škole a v těchto dnech (30. 10.) jí vychází v pořadí už čtrnáctý román, který nazvala Purpurové doteky. Autorka se věnuje především detektivkám, erotickým krimithrillerům nebo románům s mysteriózním nádechem. Je také scénáristkou a publicistkou. V letošním roce založila vlastní nakladatelství a její texty můžeme najít na www.psychologie.cz nebo www.zeny.iprima.cz. Pro web www.vimvic.cz připravila on-line kurz o psaní knih. Nedávno se navíc pustila do psaní divadelních her a těsně před vydáním je její první knížka určená dětem od 5 do 8 let Z deníku kočičky Ťapičky, ke které ilustrace vytvořila Bára Kubátová.

  V MOÚ se nepředstavuje poprvé. Už několikrát zavítala za našimi pacienty a jejich přáteli s podobným komponovaným programem. Ale je to poprvé, kdy s ní přišla Jitka Osičková. 

  Ta je česká herečka a zpěvačka. Je absolventkou JAMU v Brně, obor Muzikálové herectví v ateliéru doc. Jany Janěkové. V současné době žije v Praze a působí na divadelních scénách po celé ČR. V letech 2015 – 2017 vyučovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze v pěveckém a muzikálovém oddělení. V roce 2013 se přestěhovala z Brna do Prahy, kde si zahrála v Divadle na Vinohradech.

  V Masarykově onkologickém ústavu doplnila autorské čtení Markéty Harasimové muzikálovými melodiemi a hereckou improvizací.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ