V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve vyjmenovaných prostorách a pro určité skupiny pacientů a návštěvníků,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  srpen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  345 6789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Autorské čtení - Harasimová_listopad 2017

  Autorské čtení - Harasimová_listopad 2017
   
   

  Pozvali jsme Vás na komponovaný pořad spisovatelky Markéty Harasimové a zpěvačky a herečky Jitky Osičkové.

  Uskutečnil se ve středu 1. listopadu 2017 v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Markéta Harasimová je členkou české sekce Asociace detektivní a dobrodružné literatury. Psát začala už na střední škole a v těchto dnech (30. 10.) jí vychází v pořadí už čtrnáctý román, který nazvala Purpurové doteky. Autorka se věnuje především detektivkám, erotickým krimithrillerům nebo románům s mysteriózním nádechem. Je také scénáristkou a publicistkou. V letošním roce založila vlastní nakladatelství a její texty můžeme najít na www.psychologie.cz nebo www.zeny.iprima.cz. Pro web www.vimvic.cz připravila on-line kurz o psaní knih. Nedávno se navíc pustila do psaní divadelních her a těsně před vydáním je její první knížka určená dětem od 5 do 8 let Z deníku kočičky Ťapičky, ke které ilustrace vytvořila Bára Kubátová.

  V MOÚ se nepředstavuje poprvé. Už několikrát zavítala za našimi pacienty a jejich přáteli s podobným komponovaným programem. Ale je to poprvé, kdy s ní přišla Jitka Osičková. 

  Ta je česká herečka a zpěvačka. Je absolventkou JAMU v Brně, obor Muzikálové herectví v ateliéru doc. Jany Janěkové. V současné době žije v Praze a působí na divadelních scénách po celé ČR. V letech 2015 – 2017 vyučovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze v pěveckém a muzikálovém oddělení. V roce 2013 se přestěhovala z Brna do Prahy, kde si zahrála v Divadle na Vinohradech.

  V Masarykově onkologickém ústavu doplnila autorské čtení Markéty Harasimové muzikálovými melodiemi a hereckou improvizací.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru